X

اخبار معاونت آموزشی

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 17 دی 1398
برگزاری جلسه شورای مدیران آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری جلسه شورای مدیران آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی جلسه شورای مدیران آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، معاون آموزشی، مدیر آموزشی، مدیر امور مالی، مدیر امور هیات علمی، مدیر دانشجویی، روسای دانشکده ها و مدیران حوزه آموزش و پژوهش در سالن توسعه پردیس دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تسلیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت: حوزه آموزش دانشگاه به شایستگی توانسته از عهده مشکلات و چالش‌های خود بر آید و در این حوزه چالش‌های جدی پیش روی دانشگاه قرار ندارد.

در ادامه این جلسه نیز دکتر ولیزاده معاون آموزشی دانشگاه ضمن خیرمقدم به رئیس دانشگاه و سایر مسئولان حوزه های مختلف و تسلیت شهادت مظلومانه سردار سلیمانی؛ به مشکلات مالی و چالش‌های فراروی حوزه آموزشی دانشگاه اشاره نمود و گفت: همه ما به چالش‌ها و نارسایی‌های مالی در سطح دانشگاه آشنایی داریم و نیاز است متناسب با این مشکلات اهداف را الویت بندی کنیم.

در ادامه نیز دکتر خورشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در سخنانی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش؛  تمرکز بر روی موضوعات و تلاش برای رفع چالش‌های فراروی آنان را مورد تاکید قرار داد و به وجود بدهی های مزمن در سطح دانشگاه اشاره کرد و رفع کسری های حقوق و معوقات را گام نخست در حوزه اولویت‌های معاونت توسعه برشمرد و در ادامه نیز به تشریح مسائلی همچون رفع نیازهای اولیه، تمرکز بر روی مسائل دانشگاه و کاهش هزینه ها پرداخت.

 گفتنی است که در ادامه این جلسه سایر مسئولان و حاضران در جلسه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل و موضوعات مطروحه  پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جلسه شورای مدیران آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز