شماره: 38048
1401/02/19
برگزاری مراسم بزرگداشت روز استاد
برگزاری مراسم بزرگداشت روز استاد

برگزاری مراسم بزرگداشت روز استاد در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

مراسم بزرگداشت روز استاد باحضور نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دکتر عبدی معاون آموزشی دانشگاه و دیگر معاونین دانشگاه، کارکنان و دانشجویان در سالن شهدای جامعه پزشکی پردیس دانشگاهی برگزار شد.


در ابتدای این مراسم حضرت حجت السلام و المسلمین سید محمدباقر هاشمی نماینده نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ضمن تبریک روز معلم و تبریک این روز به اساتید دانشگاه و اشاره به اینکه فراگیری همه علوم فضیلت است و علم آگاهی اگر به همراه تدین باشد تاثیری به مراتب بیشتر خواهد داشت.

نماینده رهبری در دانشگاه همچنین با اشاره به علم آموزی که باید در چهارچوبی نظام مند و همراه با شناخت از زمان حاضر باشد گفت وظیفه مهم اساتید و هیئت علمی دانشگاه است که امانتدار فرزندان جامعه باشند و بدانند که دانشجویان محصول رفتار و کردار اساتید خود خواهند بود و از اساتید الگو خواهند گرفت.
 


دکتر جهانگیر عبدی معاون آموزشی دانشگاه به عنوان دومین سخنران این مراسم ضمن تبریک این روز به اساتید دانشگاه و تشکر از حضور کارمندان و دانشجویان در این مراسم اعلام کردکه دکتر جاسم محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به دلیل حضور در وزارت بهداشت در تهران فرصت حضور در این مراسم را نداشتند.

همچنین دکتر عبدی در خصوص زمان برگزاری این مراسم گفت که به خاطر همزمانی روز معلم و گرامیداشت روز استاد با عید سعید فطر و تعطیلات رسمی این مراسم امروز برگزار شد.


در این مراسم از اساتید برتر دانشگاه علوم پزشکی ایلام تقدیر شد . دکتر عبدی معاون آموزشی دانشگاه درخصوص روال انتخاب اساتید نمونه گفت این انتخاب ها براساس برنامه سالیانه و براساس بیشترین  فعالیت اساتید در طول یک سال تحصیلی در بخش آموزش صورت گرفته و هر یک از اساتید که در کارنامه سالیانه خود نمره برتر را کسب کرده باشد به عنوان استاد نمونه انتخاب شده اند.


همچنین در پایان این مراسم از برگزیده گان جشنواره درون دانشگاهی شهید مطهری (مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام) در سه بخش کارگروه برتر ، فرآیند برتر و دانشجویان برگزیده المپیاد تقدیر شد.

حق انتشار محفوظ است ©